تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
خرید از چین
قیمت لوله
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
خرید دریل مگنت
Barabas Ropa de hombre
دفتر مهاجرتی
ای توپی پوزیشنر روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
طراحی محوطه باغ

طراحی و اجرا محوطه ویلا و باغ

طراحی محوطه باغ

اگر تصمیم به بازی در باغ دارید، اول از همه، باید چند فعالیت مقدماتی انجام دهید تا دیده شود، همانطور که به نظر می رسد ارتباط مستقیمی با گیاه ندارد. با این حال، یک رویکرد شایسته و پیروی از برنامه برنامه ریزی شده به انجام فرود گیاه و ایجاد سریع و ساده یک طرح زیبا با دستان خود کمک می کند.
خودتان شروع کنید! برای طراحی یک پروژه

از قیمت هر کاری که با تهیه نقشه یا پروژه و محوطه سازی شروع شود مستثنی نیست. مهم است که تمام جزئیات را در نظر بگیرید: خانه، ویژگی های طبیعی و آب و هوایی. مناطقی با مساحت کوچک مستحق توجه ویژه هستند.
انتخاب گیاهان به شرایط آب و هوایی و دما بستگی دارد: گرما دوست، سرما دوست، یکساله یا چند ساله. نقش مهمی در نحوه پوشش سایت در طول روز دارد. برای نشستن در فصل نور، ترشحات و نیمی از گیاهان گلدار را حمل کنید، به شرایط مختلفی نیاز داریم، اما ترکیب آنها تقریباً در همه موارد امکان پذیر است. از جمله اینکه نحوه محوطه سازی به وجود و عدم وجود آب داخلی و سیستم های آبیاری بستگی دارد. اگر در منطقه شما آب زیرزمینی زیادی وجود دارد، باید آن را تخلیه کنید. همچنین بستگی به ایجاد مخازن مصنوعی در سایت دارد.
حصار نه تنها می تواند هدف اصلی خود را برآورده کند، بلکه به دکوراسیون سایت نیز خدمت می کند، بنابراین هنگام ایجاد یک پروژه باید به توجه و انتخاب توجه کرد. LiveStore یک طرح را دانلود می کند و به آن فردیت و ماهیت می دهد. معمولاً در دو ردیف انجام می شود. برای ایمنی، یک توری فلزی کم برای ایمنی کشیده می شود. پس از دو سال، بوته ها روی شبکه رشد می کنند که باعث می شود با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نباشند. درختچه های مدل موی به ژاپنی، زالزالک، توجا و سایر گیاهان زینتی برای سازگاری جوجه تیغی سبز دومین سال پس از پاییز است. تشكيل حديث حديث و بهترين مدل مو و نه بيشتر از دو بار در سال.

شما می توانید با برنامه های خاص در کامپیوتر خود طراحی کنید. این یک تصویر سه بعدی ایجاد می کند که به شما امکان می دهد نتایج کار خود را به وضوح ببینید و در صورت لزوم بلافاصله تغییرات را ارائه دهید. می توانید برنامه های رایگان برای ایجاد پروژه های منظره را در اینترنت بارگیری کنید. اگر طراحی کامپیوتری برای شما مقدور نیست، با کمک قلم، خط و سیرک مشکل حل می شود. ابتدا باید طرح زیر شیروانی را به میلی متر به تعویق بیندازید. سپس می توانید تمام تغییرات مورد نظر را در محوطه سازی و ساخت و سازهای کوچک ایجاد کنید.
نحوه بازسازی یک سایت مرتبط با خانه بیشتر به مدت زمانی که در آن سپری می کنید بستگی دارد. شما باید قلمرو کشور را قرار دهید، پس شاید، به خصوص در اوایل بهار، به ویژه در اوایل و اواخر بهار، و در پایان نیازی به پیچیدگی ارتباط با انبارهایی که نیاز به تاخیر دارند، ندارید، تجربه این را نشان می دهد. راه حل کارآمدتر می تواند یک محوطه سازی ساده با استفاده از گیاهان زینتی و کشت شده باشد.
بهتر است زمانی که امکان آبیاری واحد اتوماتیک کل منطقه وجود داشته باشد. در مراحل آماده سازی برای زیباسازی محیط کلبه نیاز به نصب نورپردازی و دیوارهای کاری دارید. اگر قصد ساختن درختچه و حمام را دارید، سعی کنید قبل از کاشت گیاهان چند ساله این کار را انجام دهید. به آثار موجود در سایت توجه ویژه ای داشته باشید. رعایت دقیق ترین طرح محوطه سازی بسیار مهم است.

 
 

 

 

موضوع :
برچسب ها : محوطه سازی ، محوطه سازی ویلا ، محوطه سازی باغ، محوطه سازی حیاط ، محوطه سازی فضای سبز,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در چهارشنبه 3 آذر 1400ساعت 12:23 توسط زینب | تعداد بازديد : 23 | |