تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
خرید از چین
قیمت لوله
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
خرید دریل مگنت
Barabas Ropa de hombre
دفتر مهاجرتی
ای توپی پوزیشنر روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
مسیر ها در محوطه سازی

طراحی و اجرا محوطه ویلا و باغ

مسیر ها در محوطه سازیاین نوع جاده برای منظره باغ مناسب ترین است. آنها درخشش عاشقانه ای را ساطع می کنند، راه رفتن در آنجا لذت بخش است و شگفتی را در پشت هر گوشه پنهان می کند. جاده کوچکی از کنار درختی بزرگ می گذرد، از میان چمنزار می گذرد و پشت بوته های گلدار پنهان می شود. این جاده ها برای باغ های بزرگ با چشم اندازهای مختلف ایده آل هستند. در یک باغ کوچک، چنین مسیری که از دروازه باغ به خانه ساخته شده و از گلزارها می گذرد، طولانی تر از مسیر مستقیم است. بنابراین، با ترفندی کوچک، اندازه بصری حیاط را افزایش خواهید داد. درختچه های هوشیار از نظر اندازه و شکوفه متفاوت بودند و علف های زینتی کاشته شده در دو طرف جاده زیر انحنای آن خط کشیده بودند.

کوچه های مورب آزادی بیشتری در انتخاب سبک ایجاد می کنند. پوشش های مناسب برای آنها "نرم" نامیده می شود - شن، شن، ماسه، پوست خرد شده، خاک اره. نسبتا ارزان، موثر، اما با دوام کمتر و نیاز به به روز رسانی دوره ای دارد. به لطف آنها، جاده طبیعی ترین به نظر می رسد و در صورت نیاز به به روز رسانی پوشش یا تغییر کامل آن به دیگری، ساده ترین راه را برای "بازیابی" به خود می دهد. در این مواقع فرد به راحتی می تواند سبک یا مسیر راهرو را تغییر داده و حتی آن را حذف کند. این جاده که با سنگ های ریز سنگفرش شده است، می تواند با سنگ های بزرگ حاشیه شود یا به سنگ اجازه دهد تا «مانند رودخانه» در باغ جاری شود.

شن، ماسه، پوست خرد شده، خاک اره. نسبتا ارزان، موثر، اما با دوام کمتر و نیاز به به روز رسانی دوره ای دارد. به لطف آنها، جاده طبیعی ترین به نظر می رسد و در صورت نیاز به به روز رسانی پوشش یا تغییر کامل آن به دیگری، ساده ترین راه را برای "بازیابی" به خود می دهد. در این مواقع فرد به راحتی می تواند سبک یا مسیر راهرو را تغییر داده و حتی آن را حذف کند. این جاده که با سنگ های ریز سنگفرش شده است، می تواند با سنگ های بزرگ حاشیه شود یا به سنگ اجازه دهد تا «مانند رودخانه» در باغ جاری شود.

شن، ماسه، پوست خرد شده، خاک اره. نسبتا ارزان، موثر، اما با دوام کمتر و نیاز به به روز رسانی دوره ای دارد. به لطف آنها، جاده طبیعی ترین به نظر می رسد و در صورت نیاز به به روز رسانی پوشش یا تغییر کامل آن به دیگری، ساده ترین راه را برای "بازیابی" به خود می دهد. در این مواقع فرد به راحتی می تواند سبک یا مسیر راهرو را تغییر داده و حتی آن را حذف کند. این جاده که با سنگ‌های کوچک سنگفرش شده است، می‌تواند با سنگ‌های بزرگ حاشیه‌سازی شود یا به سنگ اجازه دهد تا «مثل رودخانه‌ای» در باغ جاری شود.

در این مواقع فرد به راحتی می تواند سبک یا مسیر راهرو را تغییر داده و حتی آن را حذف کند. این جاده که با سنگ‌های کوچک سنگفرش شده است، می‌تواند با سنگ‌های بزرگ حاشیه‌سازی شود یا به سنگ اجازه دهد تا «مثل رودخانه‌ای» در باغ جاری شود. در این مواقع فرد به راحتی می تواند سبک یا مسیر راهرو را تغییر داده و حتی آن را حذف کند. این جاده که با سنگ‌های کوچک سنگفرش شده است، می‌تواند با سنگ‌های بزرگ حاشیه‌سازی شود یا به سنگ اجازه دهد تا «مثل رودخانه» در باغ جاری شود.

https://arsesgrp.com/design-landscaping/

موضوع :
برچسب ها : محوطه سازی، محوطه سازی ویلا، محوطه سازی باغ، محوطه سازی باغچه، محوطه سازی فضای سبز,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 17 آبان 1400ساعت 12:09 توسط زینب | تعداد بازديد : 18 | |